ANNEMARIE BORLIND Očný krém a ústne kontúry NATUROYALE System Biolifting (Eye And Lip Care ) 15 ml

ANNEMARIE BORLIND Očný Krém A ústne Kontúry NATUROYALE System Biolifting (Eye And Lip Care ) 15 Ml

ANNEMARIE BORLIND Očný krém a ústne kontúry NATUROYALE System Biolifting (Eye And Lip Care ) 15 ml

Viac o produkte >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Pleťová kozmetika
Dodavateľ:ANNEMARIE BORLIND
Cena:67.70 €
ANNEMARIE BORLIND Očný krém a ústne kontúry NATUROYALE System Biolifting (Eye And Lip Care ) 15 ml 3,5 (70%) 20 x hodnotené

POSILŇUJE. revitalizuje. Vyhladzujú. Intenzívne anti-agingový krém na očné okolie a ústne kontúry od certifikovanej prírodnej kozmetiky Annemarie BÖRLIND je určený na starostlivosť o namáhané oblasti v okolí očí a pier. Stimuluje prirodzený regeneračný proces v pokožke v týchto citlivých oblastiach tváre, Redukuje vrásky nad hornou perou a v očnom okolí. Prírodný krém na očné okolie a ústne kontúry obsahuje výnimočný Eskulín zo semien pagaštanu konského, ktorý má na pleť revitalizačné účinky, aktivuje bunkový metabolizmus v koži, pôsobí proti opuchom a spevňuje kožné väzivo. Patentovaný prírodný Biolifting complex zo vzácnej bielej hľuzovky, botanickej kyseliny hyalurónovej a vitamínov aktivuje vlastné procesy regenerácie pokožky, vitalizuje látkovú výmenu a zvyšuje vlhkosť, aktivuje vlastnú tvorbu kolagénu a zmenšuje hĺbkou vrások. Anti-agingový krém na očné okolie a ústne kontúry z línie NATUROYALE obsahuje extrakt z plamatky zelinný, známe svojimi anti-agingovými vlastnosťami. Dokáže remodelovať pokožku a cielene podporuje obnovu jej štruktúry zvnútra tak, že posilňuje kolagénový reťazec a stimuluje delenie buniek. Už po prvom použití produktu s obsahom aktívnych látok z plamatky zelinný je zrejmé zlepšenie pevnosti pokožky a zredukovanie vrások. Obsahuje aj sečuánske korenie, ktoré uvoľňuje pokožku v očnom okolí a posilňuje tkanivá, ktoré sú permanentne namáhané mimikou tváre. Vďaka používaniu tohto prírodného kozmetického prípravku pôsobia celé okolie úst a očí mladší, uvoľnenejší a rozžiarená. Vrásky sú minimalizované. Stimuluje v pokožke regeneračný proces Redukuje vrásky nad hornou perou a v okolí očí Aktivuje bunkový metabolizmus, redukuje opuchy Kozmetický prípravok nanášajte každý deň ráno a večer jemne končekmi prstov na oblasť okolo očí a pier.
Doporučujeme kozmetika na vrásky a antiaging. V tejto kategórii: kozmetika | pleťová kozmetika | kozmetika pre starostlivosť o oči | kozmetika pre starostlivosť o pleť sa nachádza annemarie borlind očný krém a ústne kontúry naturoyale system biolifting (eye and lip care ) 15 ml!
© 2021 doplnky pre krásu Kontakt